Vedoucí

Naši hlavní vedoucí na léto 2022

Jan Kozák

1. turnus

Pracuje jako technik pro rádio Svobodná Evropa. Několik let pracoval také jako kameraman na TV Nova. Filmové tvorbě a fotografii se věnuje celý život. V Ambrozii působí již přes 10 let jako lektor a hlavní vedoucí.

Bc. Petra Tichá

2. turnus

Působí jako školitelka zdravotníků u Českého červeného kříže. Sama jezdí na tábory dlouhá léta, ať už jako zdravotník nebo hlavní vedoucí. V Ambrozii zodpovídá za zdravotnické týmy jednotlivých turnusů. Jako trojnásobná matka a učitelka z mateřské školy dokáže dětem nabídnout potřebnou podporu a pochopení.

Kristýna Budišová

3. turnus

Vystudovala herectví na brněnské konzervatoři a nyní je studentkou pražské DAMU. Zahrála si v několika inscenacích v divadle Hybernia. Na televizních brazovkách se objevila například v seriálu Tomáše Magnuska – Rodinné vztahy, v České televizi v seriálu Labirint. V současné době působí převážně jako zpěvačka kapely Panorama band a koncertuje také s orchestrem Armádní hudby.

Dana Krejčová

4. turnus

Pracuje jako asistentka pedagoga na střední škole v Hradci Králové. V Ambrozii ji můžete vidět již od roku 2010 jako vedoucí provozu, metodičku prevence, zdravotnici a také hlavní vedoucí. Kromě toho má bohatou praxi v práci s dětmi. Jako matka dvou dětí dokáže dětem nabídnout potřebnou pomoc, podporu a pochopení.

Daniel Lapáček

5. A 6. turnus

Studoval vysokou školu ekonomickou. V současnosti pracuje u filmové produkce jako řidič. V Ambrozii působí jako instruktor lyžování na kurzech ve Francii a jako vedoucí na turnusech u moře již od roku 2014. 

Hyršlová

Bc. Kateřina Hyršlová

7. turnus

Vystudovala obor divadelní a filmová věda na Univerzitě Palackého v Olomouci. V Ambrozii působí již od samého začátku a momentálně je zástupkyní ředitelky. Kromě toho je také dlouholetou hlavní vedoucí, zdravotnicí a metodikou prevence našich kurzů.

Letos pořádáme již 9. ročník. Buď u toho i ty!

Profi vedoucí, nový kamarádi a super program. Zažij to s námi. 

Napsali nám…

Co říkají naši účastníci a jejich rodiče ?
Dcera se letos účastní tohoto tábora už po třetí a každý rok se tam těší! Spokojenost veliká. Mockrát díky za vše, co pro děti děláte, obdivuji Vaši náročnou práci a trpělivost, kterou s dětmi musíte mít!
paní Eva
rodič naší účastníce
Na tomto táboře jsem byl poprvé o letních prázdninách, když mi bylo čtrnáct. Nikdy jsem nejezdil rád na tábory, protože jsem tam jen zabíjel čas. Tahle akce ale byla jiná a dodnes na ten týden vzpomínám.
Adam
účastník tábora u moře