Vedoucí

Naši hlavní vedoucí na léto 2020

Nikola Krejčová

1. turnus

Je ředitelkou Umělecké agentury Ambrozia, kde působí více než 12 let. Od svých 18 let jezdila na mnoho táborů a kurzů v různých funkcích. Již mnoho let jezdí jako hlavní vedoucí na zhruba 10 turnusů ročně. Má certifikát hlavního vedoucího pobytů pro děti. Jako pedagog vyučovala také na ZŠ Pouchov v Hradci Králové dramatickou a estetickou výchovu. Kromě toho se věnuje improvizaci, filmové tvorbě a výrobě webových stránek.

Bc. Petra Tichá

2. a 3. turnus

Působí jako školitelka zdravotníků u Českého červeného kříže. Sama jezdí na tábory dlouhá léta, ať už jako zdravotník nebo hlavní vedoucí. V Ambrozii zodpovídá za zdravotnické týmy jednotlivých turnusů. Jako trojnásobná matka a učitelka z mateřské školy dokáže dětem nabídnout potřebnou podporu a pochopení.

Dana Krejčová

4. turnus

Pracuje jako asistentka pedagoga na střední škole v Hradci Králové. V Ambrozii ji můžete vidět již od roku 2010 jako vedoucí provozu, metodičku prevence, zdravotnici a také hlavní vedoucí. Kromě toho má bohatou praxi v práci s dětmi. Jako matka dvou dětí dokáže dětem nabídnout potřebnou pomoc, podporu a pochopení.

Jitka Vlčková

5. turnus

Pracuje jako učitelka na základní škole. Má již 30leté zkušenosti jako hlavní vedoucí a zdravotnice na táborech různého zaměření. S Ambroziií spolupracuje od roku 2019 a působí na pozicích hlavní vedoucí, metodik prevence nebo zdravotník.

Daniel Lapáček

6. turnus

Studoval vysokou školu ekonomickou. V současnosti pracuje u filmové produkce jako řidič. V Ambrozii působí jako instruktor lyžování na kurzech ve Francii a jako vedoucí na turnusech u moře již od roku 2014. 

Jan Kozák

7-8. turnus

Pracuje jako technik pro rádio Svobodná Evropa. Několik let pracoval také jako kameraman na TV Nova. Filmové tvorbě a fotografii se věnuje celý život. V Ambrozii působí již přes 10 let jako lektor a hlavní vedoucí.

Letos pořádáme již 9. ročník. Buď u toho i ty!

Profi vedoucí, nový kamarádi a super program. Zažij to s námi. 

Napsali nám…

Co říkají naši účastníci a jejich rodiče ?
Dcera se letos účastní tohoto tábora už po třetí a každý rok se tam těší! Spokojenost veliká. Mockrát díky za vše, co pro děti děláte, obdivuji Vaši náročnou práci a trpělivost, kterou s dětmi musíte mít!
paní Eva
rodič naší účastníce
Na tomto táboře jsem byl poprvé o letních prázdninách, když mi bylo čtrnáct. Nikdy jsem nejezdil rád na tábory, protože jsem tam jen zabíjel čas. Tahle akce ale byla jiná a dodnes na ten týden vzpomínám.
Adam
účastník tábora u moře