Přeskočit na obsah

Naši hlavní vedoucí na léto 2024

Vedoucí tábory u moře Krejčová Nikola

Nikola Krejčová

1. a 7. turnus

Je ředitelkou Umělecké agentury Ambrozia, kde působí více než 12 let. Od svých 18 let jezdila na mnoho táborů a kurzů v různých funkcích. Již mnoho let jezdí jako hlavní vedoucí na zhruba 10 turnusů ročně. Má certifikát hlavního vedoucího pobytů pro děti. Jako pedagog vyučovala také na ZŠ Pouchov v Hradci Králové dramatickou a estetickou výchovu. Kromě toho se věnuje improvizaci, filmové tvorbě a výrobě webových stránek.

Vedoucí tábory u moře Tichá Petra

Bc. Petra Tichá

2. turnus

Působí jako školitelka zdravotníků u Českého červeného kříže. Sama jezdí na tábory dlouhá léta, ať už jako zdravotník nebo hlavní vedoucí. V Ambrozii odpovídá za zdravotnické týmy jednotlivých turnusů. Jako trojnásobná matka a ředitelka mateřské školy dokáže dětem nabídnout potřebnou podporu a pochopení.

Vedoucí Tábory u moře Houdková

Natálie Houdková

3. turnus

Vystudovala Filmovou Akademii Miroslava Ondříčka v Písku, zaměření produkce a producentství. Za 10 let praxe prošla všemi sférami české kultury a showbyznysu. Spolupracovala na mnoha filmech, seriálech, zahraničních reklamách a hudebních klipech. Např. filmy Po strništi bos (J. Svěrák) nebo seriály Kriminálka Anděl či Expozitura. Dva roky pracovala v produkci slavného Divadla Semafor. Nyní působí jako vedoucí produkce zpravodajství TV Nova.

Vedoucí tábory u moře Krejčová Dana

Dana Krejčová

4. turnus

Pracuje jako asistentka pedagoga na střední škole v Hradci Králové. V Ambrozii ji můžete vidět již od roku 2010 jako vedoucí provozu, zdravotnici a také hlavní vedoucí. Kromě toho má bohatou praxi v práci s dětmi. Jako matka dvou dětí dokáže dětem nabídnout potřebnou pomoc, podporu a pochopení.

Tereza Moulisová tábory u moře vedoucí

Tereza Moulisová

5. turnus

Absolvovala LŠU, obor sólový zpěv. Jako členka Storm Ballet studia Petra Čejky se stala první vicemistryní světa na World Dance Championship.  Podílela se na tvorbě choreografie do filmu Andílci za školou. V současnosti studuje na taneční konzervatoři Duncan Centre v Praze obor současný tanec a absolvovala roční stáž na Fontys Dance Academy v Nizozemsku. Na našich kurzech působí již několik let jako lektorka, vedoucí programu a také hlavní vedoucí.

Vedoucí tábory u moře Dan Lapáček

Daniel Lapáček

6. turnus

Studoval vysokou školu ekonomickou. V současnosti pracuje u filmové produkce jako řidič. V Ambrozii působí jako instruktor lyžování na kurzech ve Francii a jako hlavní vedoucí na turnusech u moře již od roku 2014.

Vedoucí tábory u moře Hyršlová Kateřina

Bc. Kateřina Hyršlová

8. turnus

Vystudovala obor divadelní a filmová věda na Univerzitě Palackého v Olomouci. V Ambrozii působí již od samého začátku a momentálně je zástupkyní ředitelky. Kromě toho je také dlouholetou hlavní vedoucí, zdravotnicí a metodičkou prevence našich kurzů.

Letos pořádáme již 13. ročník. Buďte u toho i Vy!

PROFI VEDOUCÍ, NOVÝ KAMARÁDI A SUPER PROGRAM. Zažijte TO S NÁMI.

Napsali nám …

Co říkají naši účastníci a jejich rodiče?
Dcera se letos účastní tohoto tábora už po třetí a každý rok se tam těší! Spokojenost velká. Mnohé díky za vše, co pro děti děláte, obdivuji Vaši náročnou práci a trpělivost, kterou s dětmi musíte mít!
paní Eva
RODIČ NAŠÍ ÚČASTNICE
Na tomto táboře jsem byl poprvé o letních prázdninách, když mi bylo čtrnáct. Nikdy jsem nejezdil rád na tábory, protože jsem tam jen zabíjel čas. Tato akce však byla jiná a dodnes na ten týden vzpomínám.
Adam
účastník tábora U MOŘE