Přeskočit na obsah

Naši hlavní vedoucí na léto 2023

Nikola Krejčová

1. turnus

Je ředitelkou Umělecké agentury Ambrozia, kde působí více než 12 let. Od svých 18 let jezdila na mnoho táborů a kurzů v různých funkcích. Již mnoho let jezdí jako hlavní vedoucí na zhruba 10 turnusů ročně. Má certifikát hlavního vedoucího pobytů pro děti. Jako pedagog vyučovala také na ZŠ Pouchov v Hradci Králové dramatickou a estetickou výchovu. Kromě toho se věnuje improvizaci, filmové tvorbě a výrobě webových stránek.

Bc. Petra Tichá

2. turnus

Působí jako školitelka zdravotníků u Českého červeného kříže. Sama jezdí na tábory dlouhá léta, ať už jako zdravotník nebo hlavní vedoucí. V Ambrozii odpovídá za zdravotnické týmy jednotlivých turnusů. Jako trojnásobná matka a ředitelka mateřské školy dokáže dětem nabídnout potřebnou podporu a pochopení.

Jan Kozák

3. turnus

Pracuje jako technik pro rádio Svobodná Evropa. Několik let pracoval také jako kameraman na TV Nova. Filmové tvorbě a fotografii se věnuje celý život. V Ambrozii působí více než 10 let jako lektor a hlavní vedoucí.

Dana Krejčová

4., 5. turnus

Pracuje jako asistentka pedagoga na střední škole v Hradci Králové. V Ambrozii ji můžete vidět již od roku 2010 jako vedoucí provozu, zdravotnici a také hlavní vedoucí. Kromě toho má bohatou praxi v práci s dětmi. Jako matka dvou dětí dokáže dětem nabídnout potřebnou pomoc, podporu a pochopení.

Daniel Lapáček

6. turnus

Studoval vysokou školu ekonomickou. V současnosti pracuje u filmové produkce jako řidič. V Ambrozii působí jako instruktor lyžování na kurzech ve Francii a jako hlavní vedoucí na turnusech u moře již od roku 2014.

Kristýna Budišová

7. turnus

Vystudovala herectví na brněnské konzervatoři a nyní je studentkou pražské DAMU. Zahrála si v několika inscenacích v divadle Hybernia. Na televizních brazovkách se objevila například v seriálu Tomáše Magnuska – Rodinné vztahy, v České televizi v seriálu Labirint. V současné době působí převážně jako zpěvačka kapely Panorama band a koncertuje také s orchestrem Armádní hudby.

Bc. Kateřina Hyršlová

8. turnus

Vystudovala obor divadelní a filmová věda na Univerzitě Palackého v Olomouci. V Ambrozii působí již od samého začátku a momentálně je zástupkyní ředitelky. Kromě toho je také dlouholetou hlavní vedoucí, zdravotnicí a metodičkou prevence našich kurzů.

Letos pořádáme již 12. ročník. Buďte u toho i Vy!

PROFI VEDOUCÍ, NOVÝ KAMARÁDI A SUPER PROGRAM. Zažijte TO S NÁMI.

Napsali nám …

Co říkají naši účastníci a jejich rodiče?
Dcera se letos účastní tohoto tábora už po třetí a každý rok se tam těší! Spokojenost velká. Mnohé díky za vše, co pro děti děláte, obdivuji Vaši náročnou práci a trpělivost, kterou s dětmi musíte mít!
paní Eva
RODIČ NAŠÍ ÚČASTNICE
Na tomto táboře jsem byl poprvé o letních prázdninách, když mi bylo čtrnáct. Nikdy jsem nejezdil rád na tábory, protože jsem tam jen zabíjel čas. Tato akce však byla jiná a dodnes na ten týden vzpomínám.
Adam
účastník tábora U MOŘE